044 333 42 53

Київ, вулиця Хрещатик, 44 Б

Юридичні послуги
Складання юридичного висновку в Україні

Правовий або юридичний висновок – це письмовий документ, у якому міститься експертне судження фахівця з певної галузі права, складається на предмет конкретної правової ситуації. Центр юридичної..

Допомога юриста з банківських справ

Центр юридичної підтримки населення та бізнесу надає кваліфіковану допомогу у вирішенні кредитних суперечок. Наші спеціалісти консультують з приводу повернення кредитів, іпотечного кредитування,..

Послуги адвоката у кримінальних справах в Україні

Справи, які стосуються вчинення кримінальних злочинів у господарській, економічній службовій сферах, відносяться до найважчих у юриспруденції. Щоб встановити причинно-наслідкові зв’язки та вибудувати..

Юридичне обслуговування підприємств та організацій

Центр юридичної підтримки населення та бізнесу надає високоякісні послуги, серед яких абонентське юридичне обслуговування. На вигідних умовах кваліфіковані спеціалісти забезпечать високий рівень..

Вирішення трудових спорів

Трудові спори на підприємстві виникають тоді, коли були порушені права людини на гідну працю, прописані в трудовому договорі між працівником та роботодавцем. Якщо вас безпідставно звільнили чи..

Адвокат по сімейних справах

Допомога адвоката по сімейних справах знадобиться при вирішенні делікатних конфліктів, які стосуються сім’ї. Часто учасники суперечки приймають вкрай важливі рішення на емоціях. А закінчується це..

Адміністративні справи в Україні

Адміністративні справи в Україні – це суперечки, що виникають між громадянами та іншими фізичними чи юридичними особами (підприємство, організація, компанія), органами державної влади чи місцевого..

Консультація автоюриста

Потрапили в дорожньо-транспортну пригоду, потрібна допомога юриста? Звертайтесь в Центр юридичної допомоги населення та бізнесу. Кваліфікований адвокат по ДТП своєчасно надасть попередню..

Послуги адвоката з господарських справ – 95% успіху

При ведені підприємницької діяльності бізнесмени неодмінно стикаються з вирішенням конфліктних питань у судах різних інстанцій. Ця категорія спорів тісно пов’язана з договірними відносинами між..

Безкоштовна юридична консультація

Допомога висококваліфікованого юриста чи адвоката не може бути безкоштовною або дешевою. За все в цьому житті потрібно платити, кожна послуга має свою вартість. Центр юридичної допомоги населення та..

Чи варто звертатись до адвоката із судових прав?

Успіх будь-якого судового провадження залежить від багатьох чинників. Недостатньо лише знати норми закону, необхідно детально проаналізувати матеріали справи, розробити ефективну лінію захисту. Центр..

Адвокат з цивільних справ і спорів

Центр юридичної допомоги населення та бізнесу надає кваліфіковану юридичну допомогу у цивільних судових справах. Кваліфіковані експерти допоможуть відстояти ваші інтереси у конфліктах, які стосуються..