044 333 42 53

Київ, вулиця Хрещатик, 44 Б

Безкоштовна юридична консультація


Допомога висококваліфікованого юриста чи адвоката не може бути безкоштовною або дешевою. За все в цьому житті потрібно платити, кожна послуга має свою вартість. Центр юридичної допомоги населення та бізнесу – це команда досвідчених професіоналів. Протягом 12-ти років ми допомагаємо вирішувати проблеми будь-якого рівня складності. Ми готові довести, що безкоштовна юридична консультація може бути кваліфікованою та якісною. Працюємо у цьому напрямі лише завдяки тому, що наші юристи не завантажені роботою на 100%. Тому з деяких питань можна получити безкоштовну допомогу. Але не варто думати що всі наші послуги є безоплатними.

Попереджений – озброєний

Експерти нашого центру консультують в режимі онлайн. Звертайтесь, якщо ви зацікавлені у регулюванні питань, що стосуються сімейного, трудового, громадянського, житлового чи адміністративного законодавства. Безкоштовна юридична консультація по телефону – це зручно, ефективно, легко. Працюємо цілодобово. 
В компанії працює близько 70 юристів, які спеціалізуються на вирішенні будь-яких проблем. Часто до нас звертаються люди, яким потрібна консультація з таких питань:
 • виплата аліментів на дітей;
 • юридичний супровід бізнесу;
 • вирішення конфліктів із представниками податкової служби/поліції.
Якщо проти вас або ваших рідних вже відкрили кримінальне провадження, без допомоги експерта не обійтись. Спеціаліст пояснить, які наслідки можуть очікувати обвинуваченого або відповідача, а також детально проконсультує з приводу захисту. Якщо у вас є підстава подати на зловмисника в суд, радо допоможемо вибудувати результативну лінію обвинувачення. Алгоритм дії, сценарій ведення справи буде відрізнятися в кожному конкретному випадку. 

Чому варто нам довіряти?

 1. Звернувшись в наш Центр, ви отримаєте кваліфіковану допомогу професійних, досвідчених юристів, за плечима яких багатий практичний досвід. Вони проаналізують ситуацію, знайдуть найраціональніший вихід, відстоюватимуть ваші права у ситуаціях, пов’язаних з посяганням на вашу власність, порушенням ваших свобод.
 2. Безкоштовна юридична консультація по телефону або в режимі онлайн – надійна інформаційна платформа із 100% гарантією успіху при захисті інтересів.
 3. В нашій компанії працюють компетентні юристи та адвокати з практичним досвідом не менше 20-ти років. Завдяки своїм навикам та знанням вони швидко та вірно знаходять рішення у складних ситуаціях. А це – економія вашого часу, нервів, зусиль та грошей.
 4. Усі види послуг (консультації, юридична допомога, представництво, супровід) надаються цілком конфіденційно. Інформація, повідомлена клієнтом, ніде не використовується, після вирішення проблемного питання знищується. Виняток – співробітництво на постійній основі. 
 5. В нашому штаті працюють не лише юристи та адвокати, але й кваліфіковані психологи, які допомагають приймати правильні рішення у виборі методики поведінки, навчають керувати своїми емоціями. 

Консультація юриста – тонкощі безкоштовної правової допомоги

Безоплатна консультація юриста – це цілком звична послуга, яку практикують успішні юридичні фірми. На жаль, у цьому сегменті немало шахраїв. Шляхом вимагання та обману вони «викачують» із клієнта гроші, не гарантуючи ніякого результату. Чому ми практикуємо безкоштовні послуги? В цьому є ряд переваг.
 • Розширюємо цільову аудиторію. Безоплатно допомагаємо клієнтам, які згодом стають постійними, рекомендують нас своїм знайомим та друзям. 
 • Наші юристи завжди в тонусі. Ми не даємо їм розслабитися. Спеціалісти постійно вирішують складні, неординарні конфлікти, підвищуючи таким чином свою кваліфікацію.
Якщо після отримання попереднього висновку із питань, які стосуються житлового, сімейного або трудового кодексу, ваша проблема не вирішилась, скористайтесь платними послугами адвоката та юриста. Доручіть йому підготувати скаргу в суд, скласти позовну заяву. 

Ваша проблема – наша робота

Безоплатна юридична консультація – це не єдина сфера діяльності нашого Центру. Надаємо також платну допомогу. Список платних послуг:
 • детальний аналіз ситуації, розробка сценаріїв дії зі всіма можливими способами рішення проблемного питання (на перемовинах, в суді);
 • підготовка і роздруківка правової документації, представництво при веденні офіційних переговорів чи переписки з партнерами, опонентами;
 • юридичний супровід в суді та державних органах;
 • складання клопотань для оскарження постанов, адміністративних штрафів, судових рішень, повернення водійського посвідчення і т.д.;
 • посередницька діяльність при підписанні мирової домовленості між учасниками одного конфлікту.
В нашому Центрі працюють висококваліфіковані, талановиті, освічені професіонали с багаторічним досвідом роботи у сфері адвокатури та юриспруденції. Наші клієнти гарантовано отримують індивідуальну консультацію з проблемних питань, доповнену уважним ставленням експерта. Оплата за послуги фіксована, обговорюється перед початком співробітництва. Розрахунок можливий будь-яким зручним для вас способом.
Довірте нам свою проблему, підписавши договір довгострокового співробітництва з кваліфікованими експертами. Гарантуємо результативний пошук найбільш ефективних рішень протягом доби з моменту звернення. Ви отримуєте розгорнуту інформаційну підтримку, а також список корисних рекомендацій для подолання високих бар’єрів законодавства. Центр юридичної допомоги населення та бізнесу – ваш персональний менеджер у правовій сфері, який допоможе вирішити будь-яку проблему з максимальною вигодою для вас.