Послуги адвоката у кримінальних справах в Україні


Справи, які стосуються вчинення кримінальних злочинів у господарській, економічній службовій сферах, відносяться до найважчих у юриспруденції. Щоб встановити причинно-наслідкові зв’язки та вибудувати ефективну лінію захисту, адвокат у кримінальних справах детально вивчає величезні об’єми інформації: звіти, протоколи, договори, податкові накладні та ін.. 
На жаль, система українського судочинства далека від досконалості, тому часто несуть відповідальність сторонні особи, в той час, як справжні злочинці відсиджуються закордоном чи продовжують спокійно працювати. Не завжди проведені експертизи дають очікуваний результат, представники слідчих органів з метою швидше закрити справу трактують факти та аргументи проти обвинуваченого. Якщо ви або ваші знайомі потрапили в подібну неприємну ситуацію, не варто складати руки. Вам необхідно заручитись юридичною допомогою адвоката у кримінальних справах. 

Особливості ведення кримінальних справ

Несплата податків, зловживання службовим становищем, хабарництво та інші злочини передбачають серйозну відповідальність. Цілком можливо отримати реальний термін з конфіскацією майна. До того ж, визнання винним у подібних справах – це хрест на подальшій кар’єрі. Не ризикуйте, звертайтесь за юридичною допомогою до адвоката у кримінальних справах. Професійна юридична підтримка – це:
 • грамотно побудована позиція захисту;
 • високі шанси на визнання невинуватості;
 • отримання максимально м’якого покарання;
 • можливість вирішення проблеми на етапі досудового розслідування.
Кваліфікований адвокат  допоможе розібратись у ситуації, вийти з мінімальними втратами. Експерт уважно дослідить матеріали справи з метою знайти невідповідності. Як показує практика, при проведенні обшуків та затримань часто порушується процедура. Вже на початкових стадіях представники правоохоронних органів допускають помилки, які адвокат у кримінальних справах зможе ефективно використати на вашу користь. 
Якщо ж справа все ж дійшла до суду, необхідно вибудувати ефективну лінію захисту. Це один із найважчих етапів, від якого залежить подальша доля клієнта. Ми це розуміємо, тому докладаємо максимум зусиль, щоб вщент розбити аргументацію сторони обвинувачення. Кваліфікований юрист, за плечима якого багаторічний досвід, судова практика, колосальні знання та навички, реагує на виклики швидко, оперативно приймає рішення. 

Список адвокатських послуг

Юридична допомога адвоката у кримінальних справах може знадобитись не тільки обвинуваченому, але й потерпілому, адже сторона обвинувачення намагатиметься скоротити суму виплат. Юрист допоможе не лише отримати збитки у повному розмірі, але й відсудити моральну компенсацію. Підтримка експерта потрібна і свідкам, адже зміна статусу із свідка на обвинуваченого – це в Україні, на жаль, не рідкість. Наш Центр надає високоякісні послуги:
 • детальне юридичне консультування, яке передбачає роз’яснення відповідальності за вчинення тих чи інших правопорушень, розробку сценаріїв подальших дій;
 • вивчення матеріалів справи, реальний аналіз ситуації, формування висновків та оцінка перспектив;
 • представництво підзахисного в суді, клопотання про обрання поблажливого запобіжного заходу;
 • відстоювання прав та інтересів клієнта, незалежно від того, у якому статусі він перебуває;
 • складання скарг на незаконні дії та постанови;
 • оскарження судових вироків;
 • підготовка клієнта до допитів.
Захисник зобов’язується бути присутнім на всіх етапах розгляду справи, при проведенні експертиз та інших слідчих дій. Юрист оперативно реагує на спроби фальсифікації доказів, підкупу свідків, впливу на осіб, які мають відношення до прийняття рішення по справі. 

Специфіка захисту клієнта у справах, пов’язаних з економічними злочинами

Не завжди правдивими є обвинувачення в фіктивній діяльності, ухилі від сплати податків та ін.. Часто притягнення до відповідальності спричинене доносами конкурентів. Самостійно відстояти свої інтереси непросто. Необхідно добре розбиратись в усіх особливостях та нюансах подібних справ, щоб відстояти свої права та інтереси. Без юридичної допомоги адвоката у кримінальних справах не обійтись. 
Центр юридичної підтримки населення та бізнесу – це команда професіоналів, які працюють на результат, прикладають максимум зусиль, щоб вийти переможцем у справі. Адвокат у кримінальних справах проаналізує документи, надасть дієві рекомендації, відстоюватиме ваші інтереси в суді. У нас завжди є рішення. Ми вирішували різноманітні складні та неординарні проблеми. Якщо вам потрібен кваліфікований, професійний, відповідальний адвокат у кримінальних справах, телефонуйте нам просто зараз, не відкладайте звернення до юристів на завтра, адже чим швидше ми почнемо працювати, тим вищі шанси на успіх.