Допомога юриста з банківських справ


Центр юридичної підтримки населення та бізнесу надає кваліфіковану допомогу у вирішенні кредитних суперечок. Наші спеціалісти консультують з приводу повернення кредитів, іпотечного кредитування, кредитних та договірних конфліктів. 
Причини невиконання позичальником обов’язків можуть бути різноманітними і не завжди залежать від нього самого. Якщо конфлікт не вдається вирішити мирним способом, то у фінансової організації (банку, мікрокредитної компанії) з’являються усі підстави для відстоювання своїх інтересів у судовому порядку. 

Вирішення кредитних спорів

Юрист по кредитах співпрацює з фізичними та юридичними особами. Ми готові надати кваліфіковану допомогу при вирішенні конфліктів з банками. Адвокат детально аналізує документи, складає алгоритм дій, розробляє стратегію захисту. Результат роботи юриста максимально вигідний для клієнта:
  • оскарження неправомірних рішень по кредиту;
  • вирішення питань, пов’язаних з реструктуризацією боргу;
  • організація кредитних канікул;
  • пролонгація договору;
  • рефінансування заборгованості.
Банківські справи розглядаються оперативно та професійно. Над вирішенням конфліктів працює команда професіоналів, за плечима яких багаторічний досвід, судова практика, успішна співпраця з представниками правоохоронних, податкових, контролюючих органів. 

Конфлікти з банками

Фінансові установи не віддають депозитні кошти чи без відома клієнта змінюють кредитну ставку? Якщо ви опинились у схожій ситуації, заручіться допомогою адвоката з банківських справ. Наші експерти стикались зі справами різного рівня складності. Багаторічний досвід, колосальні теоретичні знання, судова практика – ось інструменти, які допомагають нашим юристам вирішувати справи з максимальною вигодою для клієнта. 

Виплата іпотечного кредиту

Практично в 50% випадків при виплаті іпотечних кредитів виникають проблеми. Вони можуть мати різноманітний характер, але рішення єдине – кваліфікована допомога адвоката з банківських справ. Найчастіше неприємності зв’язані з виплатою заборгованості колишнім подружжям. Банки, очевидно, знають, як вибити борг та відстояти свої інтереси. А от клієнти, які не можуть внести потрібну суму, опиняються у безвихідній ситуації, коли є ризик втратити і житло, і вже виплачені кошти. Щоб цього не сталося, зверніться до юриста по кредитах. Не бійтесь судового розгляду, не піддавайтесь на провокації, телефонуйте нам, і ми разом знайдемо ефективне рішення вашої проблеми. 
Якщо банк обіцяє відібрати квартиру, не опускайте руки. Професійна допомога у вирішенні кредитних суперечок – це 90% успіху. Ми допоможемо вирішити ваше питання на етапі досудового розслідування. Якщо не вдасться, представлятимемо ваші інтереси в суді. 

Кредит на авто

Купляючи автомобіль у кредит, позичальники не завжди розуміють відповідальність за таке рішення. Спокусившись можливістю отримати авто зараз, а платити – потім, клієнти банку погоджуються на маловигідні умови, лише потім розуміючи, що переплата складе 200-300%, а то і більше. Ще гірше, якщо позичальник раптом захворів, втратив роботу і не має чим виплачувати внески. Що робити? Телефонуйте юристу по кредитах! Він допоможе вирішити будь-які банківські справи. 

Юридичний захист прав кредитора

Не буває безвихідних ситуацій. У будь-якому випадку можна знайти рішення, головне – грамотно розібратись. Ми захищаємо права позичальників і кредиторів, адже розуміємо, що допомога у вирішенні кредитних суперечок може знадобитись і фінансовим установам. Юрист по кредитах відстоює інтереси кредитора при автокредитуванні, іпотечному кредитуванні. Ми супроводжуємо кредитні та іпотечні спори. 
Невиплата кредитів – це удар не лише для певної фінансової установи, але й для всієї банківської системи держави в цілому. Чим більше неповернених кредитів, тим вищі шанси збанкротуватись. Щоб попередити проблеми у банківській сфері, ми готові відстоювати інтереси кредиторів. Для вирішення конфліктів використовуємо лише демократичні, апробовані способи. 

Допомога юриста – гарантія успіху

Потрібен адвокат З банківських справ? Звертайтесь до нас вже сьогодні, та отримайте високоякісну правову допомогу. Працюємо професійно, оперативно, відповідально. Наші юристи по кредитах орієнтовані на результат, вирішують проблеми будь-якого рівня складності. На українському ринку ми недавно. Наші офіси розташовуються в Росії та Білорусії. В доробку понад 5 000 успішно вирішених справ. Ми зуміли зібрати команду професійних, досвідчених юристів, у доробку яких виконання неординарних, складних завдань. Звертайтесь!