Чи варто звертатись до адвоката із судових прав?


Успіх будь-якого судового провадження залежить від багатьох чинників. Недостатньо лише знати норми закону, необхідно детально проаналізувати матеріали справи, розробити ефективну лінію захисту. Центр юридичної допомоги населення та бізнесу надає професійні юридичні послуги, серед яких представництво в цивільному суді. Кваліфіковані правозахисники, які працюють в нашій компанії не лише бездоганно володіють знаннями з юриспруденції, а й мають багатий практичний досвід, передбачають варіанти розвитку подій, вдало обходять «підводні камені», що допомагає досягти потрібного ефекту – вигідного для клієнта рішення.

Професійна допомога кваліфікованих юристів

Оформіть довіреність на представництво в суді, і будьте певні, що спеціаліст зробить все можливе і неможливе, щоб відстояти ваші інтереси. Компетентний юрист діє строго по інструкції, однак, не використовує сталих шаблонів, індивідуально підходить до вирішення конкретного питання.
  • Підготовка стратегії. Для забезпечення якісного захисту професіонал використовує не лише загальні норми, а й численні листи, інструкції, накази, підзаконні акти, власний практичний досвід. 
  • Обдумана реакція на дії опонента. Експерт вибудовує стратегію. Він оперативно реагує на факти опонентів, безпосередньо у залі знаходить аргументи, здатні безпрецедентно розбити обвинувальну промову, підвищуючи шанси на успіх.
  •  Економія вашого часу та зусиль. Тривалість проваджень доволі довга. Інколи процеси затягуються на роки. Юридичне представництво в суді – хороший спосіб вберегти себе від нервових потрясінь. Якщо ваші інтереси представляє професійний адвокат, ваша присутність на засіданні не є обов’язковою. 
Спеціалісти надають кваліфіковану юридичну допомогу з різноманітних питань. Ми працюємо у таких сферах: господарське законодавство, податкові та адміністративні спори, кримінальні провадження, що стосуються економічних правопорушень та корупційних злочинів. Довіреність на представництво в суді – кращий спосіб заручитись підтримкою професійного правозахисника. 

Перелік послуг 

Опонентами цивільних громадян виступають добре «підковані» прокурори з підготовленою чіткою стратегією обвинувачення. Самостійно вибудувати лінію захисту та вийти переможцем непросто, якщо взагалі можливо. Тільки професіонал, який знає всі нюанси провадження, зможе передбачити та відбити потенційні та реальні «атаки». Робота юриста включає не лише візит на засідання, це довготривала досудова підготовка, ретельне вивчення матеріалів справи. Юридичне представництво в суді передбачає надання таких послуг:
  • детальний аналіз документів, аргументів, збір фактажу;
  • експертна консультація щодо питань, які стосуються вашої проблеми;
  • збір доказової бази та подача документації;
  • психологічна підтримка підзахисного, підготовка його до засідання;
  • пошук свідків у справі, консультація перед допитом;
  • безпосередньо відстоювання інтересів клієнта в ході засідання, подавання клопотань, відстоювання позиції підзахисного;
  • складання заяв, збір, подача документів в апеляційні та касаційні суди.

Наші переваги

Захист інтересів – це надзвичайно відповідальна робота, яку варто довіряти тільки практикуючим, кваліфікованим правозахисникам. Працівники Центру допоможуть вам у вирішенні складних питань. Працюємо професійно, оперативно, дотримуючись усіх норм и вимог законодавства. Адвокати Центру надають представництво в цивільному суді. В компанії  працюють юристи, які мають великий багаж знань із економіки, юриспруденції, права. Серед спеціалістів є ті, хто працював в правоохоронних органах, судових та інших службах. Звертайтесь! Пропонуємо вигідні умови співробітництва для нових та постійних клієнтів, працюємо ефективно, результативно.