Адвокат з цивільних справ і спорів


Центр юридичної допомоги населення та бізнесу надає кваліфіковану юридичну допомогу у цивільних судових справах. Кваліфіковані експерти допоможуть відстояти ваші інтереси у конфліктах, які стосуються заборгованостей по кредитах, розподілу майна при розлученні, виплати аліментів та ін. Не потрібно жертвувати чим-небудь задля «полюбовного» вирішення питань. Заручіться підтримкою правозахисника, і ваша проблема буде вирішена ефективно, результативно, з максимальною вигодою для вас. 

Вигоди професійної правової допомоги

В нашому Центрі працюють висококваліфіковані юристи, які спеціалізуються на вирішенні цивільних судових справ. Гарантуємо, ваші вкладення швидко окупляться. В деяких випадках вдається домогтися позитивного рішення уже на етапі досудового розслідування. Своєчасна консультація професійного правозахисника – це вагомий вклад в нерухомість, земельні ділянки чи інші матеріальні цінності. Експерт допоможе відновити ваші законні права, економлячи ваш час та гроші. 

Представництво в суді

Ми надаємо послуги з представництва клієнтів в суді, допомагаємо ефективно вирішувати будь-які конфлікти. Використовуючи теоретичні знання та практичні напрацювання експерт зробить усе, щоб рішення по цивільній справі було для вас позитивним та вигідним. Юристи допомагають клієнтам, незважаючи на статус (позивач чи відповідач). Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що ваші правові інтересі будуть відстояні на вищому рівні. 
Адвокат по цивільних справах надає послуги з приводу таких правових спорів:
  • оформлення та розподіл спадщини, оскарження заповіту;
  • трудові конфліктні питання, що мають стосунок до незаконного звільнення, порушення умов договору, несвоєчасної виплати заробітних плат та ін.;
  • визнання недійсними угод, складених з порушеннями, притягнення до відповідальності партнерів, які не виконують умов договорів;
  • конфлікти через визнання права власності, розподіл майна;
  • спори через участь у ДТП;
  • сімейні питання (стягнення аліментів, справи, які стосуються шлюбних контрактів, право опіки над дітьми та ін.);
  • підготовка і супровід договорів купівлі продажу об’єктів нерухомості, транспортних засобів, інших матеріальних цінностей.
До нас звертаються клієнти з різними питаннями та проблемами. Ми працюємо професійно і якісно, дотримуючись норм та вимог законодавства. Адвокат по цивільних справах надає професійні консультації, супровід у досудовому врегулюванні конфліктних ситуацій, представництво в судах різних інстанцій. 

Аргументи в нашу користь

Центр юридичної допомоги – це команда професіоналів, яким можна довірити складні, неординарні спори та конфлікти. 
  • Доступні ціни. Вартість послуг спеціалістів кваліфікованих юристів залежить від різних факторів, розраховується індивідуально. Але будьте певні, фінансова вигода значно перевищить вкладення у послуги спеціаліста. Допомога правозахисника – надійна інвестиція, яка допоможе заощадити ваші кошти та отримати компенсацію. 
  • Працюємо чесно і прозоро. Тільки правдива інформація, фактаж. Оперуємо беззаперечними аргументами. Надаємо дієві рекомендації щодо поведінки у судовій залі. Це допоможе вам прийняти вірне рішення у цій чи іншій справі. 
  • Цілком конфіденційно. Ми надійно зберігаємо адвокатську таємницю, отриману від клієнта інформацію ніде не використовуємо крім власне справи. 
Якщо вам потрібна допомога кваліфікованого професіонала в суді із цивільних справ, телефонуйте нам вже зараз або залишайте заявку на сайті. 

Переваги звернення до професійного юриста

Вирішення судових конфліктів має свої особливості. Важливо вкластись в терміни у цивільних справах, проаналізувати матеріли, виробити стратегії нападу чи захисту, залежно від того, у якому статусі ви виступаєте по даному провадженню. 
Відстоювання прав людини – це не просте завдання, яке вимагає від спеціаліста наявності великого багажу теоретичних знань та практичного досвіду. При веденні справ ми строго дотримуємось вимог та норм процесуального права, притримуємось положень, викладених у законодавчих документах. 
Якщо ви не стикались раніше с вирішенням складних конфліктів, не брали участі в суді у цивільних справах, вам навряд чи вдасться самостійно досягти успіху. Результат залежить від того, наскільки якісно складена позовна заява, під переконливості доказової бази, наявності свідків. Відсутність досвіду і стилістичні труднощі можуть стати причиною того, що позов просто не приймуть. Значно простіше і зручніше заручитись підтримкою професійного адвоката по цивільних справах. Експерт допоможе вам вийти переможцем, отримати фінансову вигоду, відновити репутацію та відстояти свої правові інтереси.