Послуги адвоката з господарських справ – 95% успіху


При ведені підприємницької діяльності бізнесмени неодмінно стикаються з вирішенням конфліктних питань у судах різних інстанцій. Ця категорія спорів тісно пов’язана з договірними відносинами між різними суб’єктами. У розгляд справ можуть бути втягнутими як фізичні, так і юридичні особи. Причини виникнення конфліктів різноманітні, виникають на різних етапах. Важливо правильно вирішувати спори з найменшими ризиками для вашого бізнесу. 

Кваліфікована юридична допомога 

Серед найбільш розповсюджених факторів, які провокують виникнення господарсько-правових суперечок,виділяють: порушення умов договору, несвоєчасну сплата заборгованостей, корпоративні конфлікти. Часто до нас звертаються клієнти, які змушені розпочинати процедуру банкрутства компанії. Кваліфікований експерт, який ознайомлений зі всіма тонкощами та нюансами ведення подібних судових проваджень, допоможе досягти позитивного рішення по вашій справі. 
Вирішення господарських суперечок починається із детального аналізу справи, вивчення матеріалів, збору доказів. Спеціаліст консультує з усіх можливих питань, які стосуються вашого конфлікту. Якщо судового розгляду можна уникнути, ми обов’язково прикладемо всіх зусиль, щоб вирішити суперечку на етапі досудового розслідування. Це суттєво зекономить ваш час та гроші, а також допоможе уникнути активізації механізму примусового стягнення. 

Порядок вирішення суперечок

В нашому Центрі працюють досвідчені фахівці, які надають високоякісні юридичні послуги. Ми ретельно дотримуємось порядку вирішення господарських суперечок, представляємо інтереси фізичних та юридичних осіб, відстоюємо права клієнтів у судах різних інстанцій. В процесі роботи над справою наші спеціалісти:
 • чітко дотримуються інструкцій та алгоритмів, прописаних в законодавчих документах;
 • використовують цінний практичний досвід, отриманий в результаті вирішення складних та неординарних господарсько-правових суперечок;
 • прикладають всі зусилля для досягнення максимально позитивного результату при розгляді тієї чи іншої справи.
Проблемна ситуація, із якою клієнт звертається в нашу компанію, жорстко контролюється на кожному етапі. Ви отримуєте кваліфікований супровід, експертну консультацію щодо будь-якого питання. Навіть якщо вам здається, що ситуація безнадійна, не спішіть опускати руки. Ми допоможемо знайти ефективне рішення, яке приведе до найкращого результату. 

Наші послуги

Центр надання правової допомоги – це команда професіоналів, які працюють злагоджено, швидко реагують на виклики. Надаємо такі послуги:
 • розгорнута юридична консультація з питань, які стосуються розгляду та вирішення господарських суперечок;
 • роз’яснення положень, вказаних в договорах, законодавчих актах;
 • вирішення конфліктних питань на етапі досудового врегулювання;
 • представництво в судах різних інстанцій;
 • укладання та якісний юридичний аналіз документації;
 • супровід процедури банкрутства компанії;
 • допомога у врегулюванні корпоративних спорів;
 • відстоювання інтересів компанії у судових, податкових, адміністративних органах.
Звернення в наш Центр – це гарантія того, що питання буде вирішено з максимальною вигодою для вас. Допоможемо уникнути стягнень та санкцій, відстояти ваші правові інтереси. Протягом багатьох років вирішуємо господарсько-правові конфлікти різного рівня складності, ефективно співпрацюємо з правоохоронними та контролюючими органами. 

Переваги співробітництва з нашим Центром

 • Надаємо всі види юридичних послуг, серед яких розгляд господарських суперечок, представництво в суді, підготовка и перевірка заяв, актів та інших документів, необхідних для успішного вирішення конфлікту.
 • Судова практика. В Центрі працюють спеціалісти, за плечима яких багатий практичний досвід у вирішенні справ будь-якої складності. Вони використовують ефективні алгоритми та сценарії ведення спорів для досягнення найкращого для клієнта результату.
 • Конфіденційність інформації. Ви можете бути впевнені, що надані нашим експертам дані не будуть використані проти вас. Після завершення розгляду справи ми знищуємо інформацію крім випадків постійного співробітництва на договірній основі. 
 • Комплексний підхід. Детально аналізуємо, оцінюємо ситуацію, надаємо вам дієві рекомендації та поради.
Якщо вас цікавить порядок вирішення господарських суперечок, вам потрібна допомога кваліфікованого юриста, телефонуйте нам. Забезпечимо вам повноцінну підтримку на всіх етапах розгляду господарських суперечок. Допомога професійних фахівців – гарантія позитивного результату. Не втрачайте дарма час, звертайтесь до перевірених експертів, які вирішать вашу проблему з мінімальними втратами та максимальною вигодою для вас.