Консультація автоюриста


Потрапили в дорожньо-транспортну пригоду, потрібна допомога юриста? Звертайтесь в Центр юридичної допомоги населення та бізнесу.  Кваліфікований адвокат по ДТП своєчасно надасть попередню консультацію, враховуючи особливості конкретно вашої ситуації.
Основний ресурс – час. Чим швидше ви звернетесь за правовою допомогою до експерта, тим вищими будуть шанси на успіх. Професійна юридична підтримка необхідна в різних ситуаціях, особливо, якщо ви стали учасником аварії з летальними наслідками. 

Ціни на послуги юриста

Спеціалісти нашого Центру надають всі види юридичних послуг, кожна має свою вартість. Оплата послуг адвоката по ДТП значно менша, порівняно із вигодою, яку ви отримаєте від судового рішення, прийнятого у вашу користь. Щоб взнати точну ціну, достатньо зателефонувати нам. 

Юридичні послуги автоюриста

В столиці щомісяця трапляється близько 2000 дорожньо-транспортних пригод. Автомобільні аварії для великого міста – не рідкість. Співробітникам патрульної поліції не завжди вистачає часу, уважності, а, може, бажання на те, щоб детально розібратись у причинах виникнення ДТП, зібрати та проаналізувати всі нюанси аварії. Докази можуть бути спотвореними, недостатніми. Саме тому вам знадобиться консультація автоюриста. 

Юридичний захист прав автовласника від незаконних дій чи перевищення повноважень співробітниками патрульної поліції

Запам’ятайте! Інформація та факти, які стосуються пригоди на дорогі та збираються безпосередньо на місці, є основою для подальших судових інстанцій. Попіклуйтесь про правовий захист своїх інтересів, звернувшись за допомогою до кваліфікованого юриста. На початковому етапі спеціаліст вас проконсультує щодо подальших дій, ознайомить із правилами, яких потрібно притримуватись при розмові з представниками патрульної поліції. Адвокат по ДТП з потерпілими допоможе врегулювати конфлікт на етапі досудового розслідування. 

Юридичний захист інтересів автомобілістів у питаннях, пов’язаних з компенсацією матеріальної шкоди, страхових виплат

Винуватець аварії визначається на місці зіткнення. Розмір страхової виплати залежить від результатів експертизи, а також майбутнього рішення суду. Ось чому важливо скористатись послугами адвоката по ДТП відразу ж після пригоди. Подзвонивши поліції, при потребі службі швидкої допомоги, не забудьте зателефонувати автоадвокату. Ми готові забезпечити незалежну експертизу обставин пригоди. Досвідчений юрист допоможе отримати відшкодування в суді, якщо автострахівка не спрацювала або в одного з учасників її немає. 

Юридичний захист прав автомобілістів у справах, пов’язаних з позбавленням водійських прав

Сюди відноситься створення аварійної обстановки на трасі, невиконання вимог співробітників патрульної поліції, водіння у стані алкогольного сп’яніння. Адвокат забезпечить правову підтримку у будь-якій ситуації. Вам запропонують найбільш вигідні рішення. 

Юридична допомога у виборі страхової компанії

Консультація автоюриста знадобиться, коли автомобіліст вибирає страхову компанію. Адвокат пояснить, наскільки коректний документ, у якій мірі він захищає права водія. Чому це важливо? Справа в тім, що навіть, маючи позитивне судове рішення, вам важко буде отримати страхову виплату. В нашому Центрі працюють кваліфіковані, досвідчені адвокати по ДТП с потерпілими, автоюристи, які виконують свою роботу професійно та відповідально.