Адміністративні справи в Україні


Адміністративні справи в Україні – це суперечки, що виникають між громадянами та іншими фізичними чи юридичними особами (підприємство, організація, компанія), органами державної влади чи місцевого самоврядування, посадовцями чи держслужбовцями. Обов’язкова ознака конфлікту – виникнення суперечки через виконання вищепереліченими органами своїх посадових інструкцій. 

Юридичні послуги

Кваліфікований юрист Центру юридичної допомоги населення та бізнесу допоможе відстояти ваші права та інтереси у спорах з органами державної влади чи місцевого самоврядування. Послуги професіонала знадобляться в таких випадках:
 • при виникненні спірної ситуації;
 • при вчиненні правопорушення;
 • в процесі розгляду провадження в адміністративному суді;
 • при оскарженні рішення в адміністративній справі. 
Розгляд справ у сфері адміністративного права відбувається у судах адміністративної юрисдикції. Необхідно грамотно підготувати усі документи, зібрати докази та аргументи, вибудувати ефективну та результативну лінію захисту. Тільки так вам вдасться відстояти свою інтереси. Без допомоги кваліфікованого юриста не обійтись. Ми надаємо такі юридичні послуги: 
 • представництво інтересів клієнта в суді з адміністративних справ;
 • спроби врегулювання конфлікту на етапі досудового розгляду;
 • захист прав клієнта у судових інстанціях різних рівнів;
 • розробка стратегій і сценаріїв для ефективного вирішення конфлікту;
 • підготовка необхідної документації;
 • оскарження адміністративних постанов.
Правопорушення в адміністративній сфері відносяться до найбільш розповсюджених. Як правило, органи державної влади притягують для відповідальності безпідставно, нерідко порушуючи норми законодавства.  

Професійний підхід – запорука успіху

Завдання адвоката – забезпечити повне та всебічне вияснення обставин справи, виявити причини і підстави для закриття провадження та винесення адміністративної постанови. Кваліфікований юрист в результаті комплексного аналізу матеріалів та розробці правильної лінії захисті звільнить клієнта від відповідальності за правопорушення чи допоможе отримати найлегше покарання. Чому варто звернутись за правовою допомогою в наш Центр?
 • Судова практика. В Центрі працюють кваліфіковані юристи, за плечима яких досвід, колосальні знання та навички. Завдяки цьому адвокати швидко та ефективно вирішують проблеми будь-якого рівня складності.
 • Лояльні ціни. Послуги професійного юриста обійдуться набагато дешевше, ніж виплата штрафів та компенсацій. 
 • Консультація експерта. Спеціаліст порекомендує, як діяти в тій чи іншій ситуації, вибудує стратегію ведення справи, яка забезпечить бажаний результат.
Якщо навіть адміністративна постанова вже винесена, не треба опускати руки. Звертайтесь в нашу компанію, ми допоможемо відстояти ваші права та інтереси. 
Якщо адміністративний суд винесе негативне для вас рішення, це може серйозно вплинути на ваше подальше життя. Наші спеціалісти це розуміють, тому дуже уважно та відповідально підходять для вирішення поставлених завдань. У нашому штаті працюють юристи, які спеціалізуються саме на веденні адміністративних справ в Україні. Ми напрацювали міцну судову та досудову практику, яка стосується вирішення конфліктів з органами державної влади, тому можемо сміливо запропонувати наші послуги, гарантувати, що вартість буде доступною, а результат – очікуваним. Не відкладайте звернення до адвоката на завтра. Заручіться підтримкою професійного юриста вже сьогодні, щоб бути впевненим у завтрашньому дні.