Адвокат по сімейних справах


Допомога адвоката по сімейних справах знадобиться при вирішенні делікатних конфліктів, які стосуються сім’ї. Часто учасники суперечки приймають вкрай важливі рішення на емоціях. А закінчується це матеріальними чи фінансовими збитками. Нерухомість, автомобіль чи навіть власні діти – це головні втрати, з якими щоденно стикаються сотні громадян. 

Професійна правова допомога

Центр юридичної допомоги населення та бізнесу забезпечить якісний правовий захист. Досвідчений сімейний юрист дасть дієві рекомендації, які посприяють мирному врегулюванню конфлікту. Вас проконсультують з будь-якого питання. Ми чесно та відкрито скажемо, на що ви можете претендувати, як вийти зі спору з мінімальними втратами. Відвертість з клієнтом – наш головний принцип. Мі чітко притримуємось норм та правил, прописаних в сімейному праві України. 

Якщо судовий розгляд невідворотній

Відразу ж звертайтесь до адвоката по сімейних справах. Ваші інтереси в суді представлятиме грамотний юрист, який спеціалізується на вирішення подібних конфліктів. Не втрачайте часу, звертайтесь до нас якомога швидше, тоді і шансів на позитивний результат буде більше. Пам’ятайте, що в таких ситуаціях час працюватиме на вас, якщо справу буде вести кваліфікований адвокат. Звертайтесь до нас в таких ситуаціях:
  • розлучення та інші сімейні конфлікти, з ним зв’язані;
  • справи, пов’язані з розподілом майна;
  • складення, правова оцінка шлюбного контракту;
  • суперечки, які стосуються так званого громадянського (незареєстрованого) шлюбу;
  • встановлення родинних зв’язків, виплата аліментів;
  • укладання шлюбу з іноземцями.
Над вирішенням вашого питання працюватиме кваліфікований сімейний юрист, який неодноразово стикався з такими ж чи схожими проблемами. Судова практика, багаторічний досвід, багаж знань та навичок, постійне самовдосконалення, а також велике бажання допомогти клієнту – ось ці фактори, які забезпечують справі успіх. Ваші інтереси відстоюватиме справжній експерт. 

Послуги адвоката 

Консультування – початковий етап співробітництва. Юрист детально вивчить справу, проаналізує деталі, дасть об’єктивну правову оцінку ситуації, Спеціаліст підкаже, що варто робити у вашому випадку, а що – ні, розповість, як поводити себе при розмові з представниками опонента чи у суді. 
Наші фахівці детально ознайомлені з усіма пунктами сімейного права України. Якщо у вашому випадку це можливо, вони докладуть усіх зусиль, щоб залагодити конфлікт на етапі досудового розгляду. Це шанс уникнути судового провадження та досягти бажаного результату без зайвих зусиль та нервів. 
Представництво в суді. Юрист забезпечить повноцінне супроводження справи в судах усіх інстанцій. Багатий досвід, постійна практика, відповідальність, орієнтація на результат– це дієвий інструментарій для перемоги. 

Чому саме ми?

Наш Центр успішно працює на російському та білоруському ринку. Тепер ми підкорюємо юридичний ринок України. Аргументи на нашу користь:
  • Чесність та відкритість. Ми не тішимо клієнта марними обіцянками, відразу повідомляємо реальний стан речей, говоримо, наскільки серйозна проблема та що можна зробити для успішного її вирішення. 
  • Доступна вартість послуг. Ціна формується з урахуванням багатьох факторів. В одній справі можна обійтись консультацією, в іншій потрібно звертатись в суд. Але в будь-якому випадку допомога кваліфікованого юриста – це в десятки раз вигідніше, ніж програш справи.
  • Конфіденційність. Сімейне право України передбачає вирішення різноманітних конфліктів. Але ви можете бути впевнені, що передані нам дані не будуть ніде більше використані. Гарантуємо повну конфіденційність.