Вирішення трудових спорів


Трудові спори на підприємстві виникають тоді, коли були порушені права людини на гідну працю, прописані в трудовому договорі між працівником та роботодавцем. Якщо вас безпідставно звільнили чи попросили написати заяву «за власним бажанням», не виплачують вчасно заробітну плату, не треба мовчати. Не бійтесь відстояти свої права та інтереси. Не дозволяйте комусь на вас наживатись. Не знаєте, з чого почати, як правильно чинити? Звертайтесь в Центр юридичної допомоги населення та бізнесу, і ми разом знайдемо оптимальне рішення конкретно у вашій ситуації. 

Допомога адвоката – крок до успіху

Кваліфікований трудовий юрист допоможе вирішити конфлікт із мінімальними втратами та максимальною вигодою для вас. Телефонуйте просто зараз, і ви отримаєте експертну консультацію з будь-якого питання. Беремось за роботу незалежно від того, на якому етапі розгляду знаходиться справа. Надамо консультацію, на якій розкажемо, як вирішити трудові спори на підприємстві. При можливості урегулюємо конфлікт на етапі досудового розслідування. Якщо не вдасться, представлятимемо ваші інтереси в суді. 

Перелік юридичних послуг

Експертне консультування – це те, з чого починається робота над будь-якою справою. Ми детально вивчаємо надані матеріали, складаємо висновки. На основі отриманих даних виробляємо найбільш ефективні стратегії та сценарії. Клієнт отримає інформацію щодо того, який термін позовної давності по трудових спорах, які документи необхідно підготувати для подачі в суд. Дуже зручно, адже консультування відбувається онлайн, вам навіть із дому не доведеться виходити. 
Трудовий юрист детально роз’яснить значення статей закону, які мають стосунок до справи. Наступний етап – спроба мирного врегулювання конфлікту. Якщо вдасться уникнути суду, не прийдеться витрачати гроші, нерви, час на розгляд справи у судах різних інстанцій. Ми допоможемо знайти компромісне рішення, а це вигідний сценарій, як для працівника, так і для роботодавця. 
Ми готові відстоювати ваші права, представляти ваші інтереси в судах різних інстанцій. Якщо ви стикнулись з непростою ситуацією на роботі, зверніться до нас якомога швидше, тоді буде більше шансів досягти успіху. Ми готові забезпечити правову підтримку в таких справах:
  • конфлікти, пов’язані з грошовими виплатами, точніше, з їх відсутністю або неповнотою;
  • незаконне звільнення/поновлення на роботі
  • проблеми із приводу укладання, виконання, розірвання трудового договору;
  • суперечки у зв’язку з притягненням працівника до відповідальності.
Насправді, трудовий юрист в змозі виконувати набагато більше функцій. Конфлікти на роботі виникають із різних причин, головне, вміти їх своєчасно та правильно вирішувати. Якщо вас звільнили з роботи, і ви підозрюєте, що це незаконно, вам не виплачують з/п, вихідну допомогу, звертайтесь в наш Центр. Виконуємо поставлені завдання швидко, якісно. Якщо ситуація дозволяє, скористайтесь юридичною консультацією. У більш серйозних випадках юристи готують позовну заяву, збирають документи для подачі в суд. 
При виконанні завдань ми строго притримуємось законодавчих норм и вимог. Ми працюємо відповідально та професійно, орієнтовані на результат. У нас доступні ціни на юридичні послуги. Постійно практикуємо, набуваємось досвіду та знань, беремо участь у різних конференціях та майстер-класах. Звертайтесь, допоможемо вирішити будь-яку трудову проблему. Своєчасне звернення до професійного адвоката – це вже половина успіху. Чекаємо ваших дзвінків та заявок.