044 333 42 53

Київ, вулиця Хрещатик, 44 Б

Про нас


Центр юридичної підтримки населення та бізнесу – команда професіоналів, які надають високоякісні юридичні послуги власникам та керівникам підприємств, фінансовим спеціалістам, посадовим особам, фізичним та юридичним особам. Заручіться підтримкою надійного адвоката, яким допоможе знайти рішення у будь-якій проблемній ситуації. 
Кваліфікований юрист ставить на перше місце ваші інтереси, детально аналізує матеріали справи, пропонує вигідні, безболісні рішення. Звернувшись за допомогою до професійного адвоката, ви зразу ж почнете працювати над вирішенням проблемної ситуації. Метод проб і помилок тут не працює. Алгоритми мають бути точними, продуманими, результативними. Не марнуйте часу та зусиль, телефонуйте нам!

Наші послуги

Пропонуємо вигідні умови співробітництва представникам бізнесу, підприємцям, фізичним особам, які потрапили у неприємні ситуації. Спеціалізуємося на вирішенні спорів з таких сфер юриспруденції: кримінальні справи, пов’язані з корупцією, вчиненням економічних злочинів, вирішення проблем з оподаткуванням, банківські, сімейні справи та ін. 
Надаємо такі послуги:
 • юридичне представництво в судах різних інстанцій;
 • правова допомога при вирішенні цивільних спорів (розподіл спадщини, трудові конфлікти, сімейні справи та ін.);
 • господарські справи;
 • кримінальні провадження;
 • кваліфікована допомога адвоката по ДТП з потерпілими чи без;
 • адміністративні справи, оскарження незаконного притягнення до відповідальності;
 • допомога юриста по сімейних справах;
 • вирішення трудових спорів;
 • юридичні консультації з будь-яких питань;
 • абонентське юридичне обслуговування;
 • складання юридичних висновків та ін..
Наші юристи володіють багаторічним досвідом, беруться за складні та неординарні справи. Ми гарантуємо цілковиту конфіденційність та нерозголошення наданої інформації. Якщо ви потрапили в ДТП, вас обвинувачують в несплаті податків, не можете поділити спадок чи вирішити, хто буде опікуватись дітьми після розлучення, звертайтесь в наш Центр. Детально проаналізуємо ситуацію, вивчимо матеріали, підберемо найбільш ефективні рішення. 

Чому ми?

Ми напрацювали практичний досвід, колосальну теоретичну базу знань, що допомагає швидко та правильно реагувати на виклики, знаходити вірні рішення. В нашому Центрі працюють кандидати юридичних наук, практикуючі юристи, які прийшли до нас з правоохоронних, контролюючих, податкових, судових органів. Експерти без проблем вирішують складні та неординарні завдання, використовуючи власні алгоритми та стратегії.
Наші юристи працюють строго по інструкції. Вони досконало знають всі норми та стандарти, ознайомлені з останніми нововведеннями. Ми завжди в курсі подій, відслідковуємо зміни у законодавстві. Працюємо по всій території України. Консультуємо з приводу будь-яких питань. Наші відповіді розгорнуті та інформативні, рекомендації дієві. Допомагаємо у підготовці та оформленні документації. Готові представляти ваші інтереси на етапі досудового розгляду та в судах різних інстанцій. А ще у нас доступні розцінки на весь спектр юридичних послуг. Звертайтесь! Допомога професіоналів – це 90% успіху.